Расширенный поиск  

Добро пожаловать на мультимодельный международный Мазда Форум! Здесь обсуждают и решают проблемы Mazda 323, Мазда 626, Xedos 9 \ Millenia, Xedos 6 \ Eunos, Mazda 3, Mazda MX-6, RX-8, CX-9, Protege, Mazda 6, 929 и других моделей
Объявление
«Русский военный корабль, иди на хуй!»

После Бучи, Ирпеня, Бородянки, Мариуполя, Чернигова и Харькова на этом форуме не оказывается помощь навозному народонаселению РФ. Мы не забудем и не простим устроенного в очередной раз геноцида украинцев. Вам никогда не будет прощения за изнасилованных и повешенных женщин, за изнасилованных и сожженных малолетних детей, за расстрелянных в затылок мужчин со связанными за спиной руками, за страшные пытки и зверства, за вырванные с кровью серьги, за расстрельные подвалы в детских садиках, за расстрельные ямы в лесах. Катись в небытие и забвение, вонючая руZZкая мразь. Будь проклята на 100 поколений.

Беларусы, братья! Вы — молодцы! Так держать, продолжайте борьбу за нашу и вашу свободу! Продолжайте то, что вы делаете! Вместе мы победим!

* Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

84%
0 Пользователей и 1 Гость читают тему. ответов 161, прочитано 34185 раз
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« : 12.07.2014, 18:04 »

в цій гілці будуть збиратися факти про явище, яке називається російською пропагандою. поїхали.

сайти про російську пропаганду:

http://www.stopfake.org/ link external
http://fameandshame.telekritika.ua/ link external

США продемонстрировали 60 фейков российских СМИ.

Американський сайт Exeminer.com показав 60 найбільш явних і очевидно брехливих «фактів» (повну статтю дивіться тут link external), якими оперують российски ЗМІ в репортажах про ситуацію на сході України. У число фейкмейкеров потрапили і такі гіганти, як РИА-Новости, Russia Today и Российская газета, повідомляє Ліга.net.

Видання повідомляє, що Російська пропагандистська машина продовжує вести агресивну інформаційну війну проти України, з метою виправдати свої дії в Україні. Сфабрикована інформація поширюється по всіх можливих каналах-від друкованих видань і провідних політиків, до армії ботів в соціальних мережах і блог-платформах.

Нижче наведено кілька типових прикладів таких інформаційних вкидань:

1. Це фото насправді було зроблено в Чечні:2. А це місце авіакатастрофи в Індії:3. Ще одне шокуюче фото з ​​Чечні:4. На цьому фото нібито спалення російськомовних книг. Насправді це горять будматеріали на мітингу проти забудови ділянки:5. На цьому фото дівчинка, яка загинула в автокатастрофі в Криму у 2013 році:6. Чергове фото дівчинки з Сирії, у когось вистачає совісті використовувати такі фото для обману:[link] link externalmazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #1 : 12.07.2014, 18:33 »

Російська пропаганда (англ. russian propaganda, нім. russische propaganda, яп. ロシアのプロパガンダ, кит. 俄宣传) або кремлівська пропаганда — російська державна інформаційна політика, спеціальні інформаційні заходи («спецоперації», «політичні технології») та відповідні державні органи і установи, які під виглядом «суспільного інформування» займаються психологічною обробкою населення Російської Федерації, а також населення інших країн — в першу чергу країн пострадянського російськомовного простору та російської діаспори. Також об'єктом російської пропаганди є іншомовне населення у США, ЄС, арабських країнах тощо. Загалом російська пропаганда розповсюджується щонайменше 40 мовами світу у 160 країнах.Російська державна пропаганда має прямим попередником радянську пропаганду, але також активно використовує досвід інших історичних авторитарних та тоталітарних режімів. Пропаганда в Росії завжди застосовується в тандемі з цензурою: цезура відсікає будь-яке інакомислення, пропаганда змушує думати відповідно до інтересів і цілей владної верхівки.

Починаючи з 2000-х років антиукраїнську і антизахідну пропаганду в Росії ретельно розробляли та втілювали, а у 2013 році, після початку Революції гідності в Україні російська пропаганда еволюціонувала в відверто шовіністичну, агресивно імперську та фашіську, перетворившись на повноцінну інформаційну війну, яка мала метою підготування суспільної думки в Росії до зовнішньої агресії і отримання схвалення російського населення на дії Росії проти України. Після військової агресії, окупації і анексії Криму, за методами та прийомами російська пропаганда стала воєнною — злочинною та тотально дезінформаційною (розповсюдження тотальної брехні), спрямованою на те, аби демонізувати в очах російського та світового суспільства керівництво України.

Станом на 2012 рік Росія займала (згідно даних своїх державних ЗМІ) перше місце у світі за фінансуванням пропаганди, сумарно витрачаючи на неї 1.6 мільярда доларів США — більш ніж Китай та інші країни. При цьому російська державна агенція РИА Новости висвітлювала цей факт таким чином, нібито перше місце у світі за фінансуванням державної пропаганди належить не Росії, а Китаю. Але навіть цифра «1.6 мільярда» стосується лише деяких, державних ЗМІ. Від 2011 року в Росії діє безпрецедентна путінська програма «Інформаційне суспільство (2011-2020 роки)», загальною вартістю 40,6 мільярдів доларів, що дорівнює 4 мільярдам на рік. Мету програми можна охарактеризувати як стовідсоткове охоплення російськомовного населення земної кулі як державними засобами масової інформації, так і приватними, які розділяють державний стратегічний курс Російської Федерації. Також існують чисельні загони інтернет-бойовиків — «кремлівських тролів», які організовано і агресивно пропагують «лінію держави». Масштаби і географія їхньої активності вражають редакції таких авторитетних західних видань, як Washington Post, The Guardian, The New York Times, CNN та інші. У 2014 році дану програму буде виконано вже майже на половину: до кінця 2014 року сума державних коштів, витрачених на пропаганду «російських цінностей» зросте до 16,5 млрд. доларів США.

Пропаганда агресивної війни в Росії

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, як один із напрямків інформаційної війни агресором використовується пропаганда війни через засоби масової інформації, а також представниками керівництва країни та наближеними до нього політичними діячами і науковцями. Супротивників війни із Україною В. Путін називає не інакше як «зрадниками» та «п'ятою колоною».

Вже з вересня 2008 року А. Дугін,— російський фашист, що його називають «мозком Путіна»,— вимагав вторгнення в Україну та інші країни, що раніше входили до СРСР: "Радянська імперія буде відновлена різними засобами: силою, дипломатією, економічним тиском... Все буде залежати від місця та часу"

У квітні 2014 року за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганду війни в Україні було заборонено ретрансляцію чотирьох російських телеканалів. Одночасно в Литві заборонили мовлення двох російських каналів.

13 квітня 2014 року Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен у заяві, опублікованій на сайті альянсу, звинуватив РФ у пропаганді війни і бажанні повалити владу в Україні.

У травні 2014 року у мережі з'явився рекламний ролик, створений восени 2013 року на замовлення Міноборони РФ, що агітує вступати до лав збройних сил РФ. Цей ролик викликав критику за пропаганду війни і його оригінал видалили з відеохостингу Vimeo (тепер він опублікований лише на Youtube).

Для пропаганди використовуються навіть передачі для дітей.

Режим Путіна для обгрунтування агресії проводить у пропаганді чітку розподілювальну лінію між «нашими» та «фашистами» в Україні, де «наші» — це російськомовні мешканці «Юґо-Востока» і «Новоросії», а «фашисти» — це україномовні «нєонацисти», «бєндеровци», «каратєлі НАТО» та «військові злочинці». В той же час керівництво Росії продовжує пропаганду насильства по відношенню до «не наших» як щось бажане та навіть обов’язкове.

Так, журналісти телеканалу Міністерства оборони Росії «Звезда» Євген Давидов та Микита Конашенков, які таємно знімали блокпости українських силовиків та передавали інформацію про них, визнали, що спотворювали та вигадували інформацію про події на сході України за вказівкою керівництва каналу, зокрема, про нібито використання українськими силовиками «фосфорних бомб» та установок «Град» проти мирного населення. В той час як насправді з російських БМ-21 «Град» обстріли мирного населення неодноразово вели проросійські терористи «ДНР» і «ЛНР», а самі ракетні установки неодноразово незаконно поставлялися з території Росії. Проте навіть після з'ясування таких деталей, державні російські телеканали продовжують розповідати населенню про обстріли мирних мешканців «всєго Юґо-Востока» «боєвікамі так називаємой Нацгвардії» в рамках «каратєльной опєрації Кієва».

8 липня 2014 року на російському пропагандистському сайті «Комсомольська правда» з інтервалом в 3 години вийшло дві статті у дусі фейку на основі сюжету радянського кіна про війну: у першій статті нібито терорист «ЛНР» з Молодогвардійська Олександр Скрябін, героїчно підриває себе гранатою, з метою «не потрапити до рук бойовиків нацгвардії» — «снайперів, які розстрілювали з гранатометів», при цьому «вдома у героя залишилася жінка і двоє дітей». А через 3 години, в іншій статті того ж сайту цей же терорист вже не просто підірвався, а «спас товаріщєй» — «не пожалів свого життя і загинув як герой, кинувшись під танк», тільки вже не з гранатою, а зі «зв'язкою гранат». Насправді ж вказана людина померла ще 29 вересня 2011 року.

5 липня СБУ відкрила кримінальне провадження проти радника президента РФ Сергія Глазьєва за публічні заклики до розв'язування військового конфлікту із Україною.

Всі ці дії за законодавством Російської Федерації є злочинами «проти миру та безпеки людства»: Стаття 354 Кримінального кодексу. Публічні заклики до розв'язування агресивної війни.

Пропаганда є не тільки складовою авторитарної, а раніш тоталітарної держави, — вона є основою для сучасної російської ідентичності.

Головним штабом з вироблення пропагандистських концепцій є Адміністрація президента Росії, в якій конкурують кілька центрів впливу. Домінуюче положення (положення куратора) займає перший заступник голови адміністрації — В'ячеслав Володін (з 27 грудня 2011, до цього цю посаду займав Владислав Сурков). У чинному російському законодавстві визначення «пропаганди» відсутнє як таке, не дивлячись на те, що це поняття все ширше в ньому вживається.

Організаційна структура російської пропаганди:

організатори:
Дмитро Пєсков — прес-секретар Путіна
В'ячеслав Володін — політик, адміністратор
Владислав Сурков — політик, організатор
Гліб Павловський — організатор, дослідник
Олександр Бородай (статус невідомий)

керівники:
Дмитро Кисельов — адміністратор, телеведучій, «головний пропагандист Путіна».
Костянтин Ернст — адміністратор, продюсер

ідеологи:
Сергій Марков — політик, політолог
Олександр Дугін — «філософ», ідеолог, фашист
Наталя Нарочницька — історик, політик
Андранік Мігранян — політолог, представник в США

засоби поширення:
LifeNews (телеканал) — російськомовний телеканал, інтернет
Russia Today — телеканал з віщанням 4 мовами, інтернет
Комсомольська правда — міжнародне видання, інтернет
Росія-24 — російськомовний телеканал, інтернет
РИА Новости — інформагенція, інтернет
Перший канал (Росія) — російськомовний телеканал, інтернет
Голос Росії — радіостанція з віщанням 38 мовами у 160 країнах, інтернет
Бригади тролів — чисельні організовані групи різномовних «коментаторів на зарплаті», інтернет

«ведучі» та «коментатори»:
Володимир Соловйов — телеведучій
Катерина Андрєєва — телеведуча
Сергій Кургінян — коментатор, фінансує тероризм
Олександр Проханов — письменник, політик
Володимир Познер — коментатор, телеведучій
Олександр Рар — коментатор, представник в ФРН
Тетяна Міткова — коментатор, телеведуча
Аркадій Мамонтов — телеведучій
Михайло Лєонтьєв — телеведучій
Максим Шевченко — телеведучій
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Юридичний аспект воєнної пропаганди

« #2 : 12.07.2014, 18:38 »

Пропаганда агресивної війни є кримінальним злочином проти миру і безпеки людства, і порушує як міжнародне, так і внутрішнє кримінальне законодавство країн. Ці злочини несуть загрозу не конкретній людині, а людській спільноті, довкіллю, порушують правила людського співіснування. Вони караються не тільки законами певної країни, а й міжнародним законодавством. Це пропаганда війни, планування та ведення війни, застосування зброї масового знищення, піратство, створення злочинної організації, бандитизм, терористичний акт тощо.

Засудження агресивної воєнної пропаганди

Після закінчення Другої світової війни, 3 листопада 1947 року Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято резолюцію №110 про «Заходи, які повинні бути прийняті проти пропаганди і розпалювачів нової війни». Зокрема в ній зазначено, що в Статуті ООН народи висловили їх рішучість позбавити прийдешні покоління від лиха війни, які двічі принесли людству невимовне горе, проявляти терпимість і жити разом, у мирі один з одним, як добрі сусіди. Беручи до уваги, що Статут також вимагає розвитку загальної поваги до основних свобод, у тому числі до свободи слова, і дотримання їх, причому всі члени зобов'язалися вживати спільні і самостійні дії для такого дотримання основних свобод, «Генеральна Асамблея засуджує будь-яку форму що ведеться в будь-якій країні пропаганди, що має на меті або здатної створити або посилити загрозу миру, порушення миру або акт агресії».

Заборона агресивної воєнної пропаганди

У 1950 році Нюрнберзький трибунал визначив злочини проти миру у VI Нюрнберзькому принципі. Цей принцип встановлює, що «Злочини, які караються за міжнародним правом, це зокрема злочини проти миру:

планування, підготовка, розв'язання або ведення агресивної війни або війни внаслідок порушення міжнародних угод та договорів;
участь в загальному плані або змові, спрямованих на здійснення будь-яких з дій, згаданих вище».

Відповідно до вимог Статуту ООН, національне кримінальне право майже усіх країн світу містить заборону на агресивну воєнну пропаганду. Зокрема це відображено у статтях 436 і 437 Кримінального кодексу України — «Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни», «Пропаганда війни», статтях 353 і 354 Кримінального кодексу Російської Федерації — «Планування, підготовка, розв'язання або ведення агресивної війни», «Публічні заклики до розв'язування агресивної війни» тощо. Колекція посилань стосовно кожного з вищенаведених тверджень - тут [link] link external
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #3 : 12.07.2014, 23:24 »

mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #4 : 12.07.2014, 23:32 »

Ответ немецкого ежедневника своей читательнице,отказавшейся от подписки изза несогласия с позицией издания по Украине

mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #5 : 13.07.2014, 02:24 »

ось у кого вчаться раша-ЗМІ:

Телевидение КНДР сообщило, что их сборная вышла в финал Чемпионата мира по футболу проходящего в Бразилии, обыграв в групповом раунде Японию 7:0, США 4:0 и Китай 2:0. В финале КНДР "сыграет" с Португалией.
 link external
 link external
chikavladimir
 • *
 • Маздовод-профессионал
 • *****
 • Мазда: Audi A4 B7 Avant
 • Двигатель: BRD 2.0
 • Трансмиссия: ручка
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #6 : 13.07.2014, 08:41 »

lol я думав шо кісель скаже "в сірії тимошенко теж торгувала органами".. так сказать "вірезала сердца с еще живих людей"
chikavladimir
 • *
 • Маздовод-профессионал
 • *****
 • Мазда: Audi A4 B7 Avant
 • Двигатель: BRD 2.0
 • Трансмиссия: ручка
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #7 : 13.07.2014, 08:56 »

[link] link external

Росія розпочала масову кампанію допомоги «українським біженцям». Кремлівські медіа рапортують, що в таборах для біженців з України на території Ростовської області розміщено вже 25 343 людини, з них 9 259 дітей. Жодних доказів цього Росія не має, натомість головною ілюстрацією для дискредитації України стала одна фотографія дівчинки, яку українська влада евакуювала зі Слов’янська ще 6 червня 2014 року.

Оць це фото:


Фото Андрія Петрова з агентства Associated Press вперше з’явилося на сторінці видання Los Angeles Times 10 червня в матеріалі про розпорядження Петра Порошенка евакуювати дітей зі Слов’янська.


Того ж дня, 10 червня, фотографія дівчинки авторства Андрія Петрова з’являється на сербському сайті Politika.


Сербський сайт підписує фото дівчинки діаметрально протилежною інформацією: «Голова Президії Верховної Ради Донецької самопроголошеної Народної Республіки Денис Пушилін повідомив ІТАР-ТАСС, що кордон між Росією і Україною перетнули близько 15000 біженців – в основному жінок і дітей, із зони бойових дій на сході України».

Цим повідомленням на сербському (?) сайті запускається ціла російська пропагандистська машина. І той інформаційний шабаш, що розгорнувся далі, варто оглянути.

До сербського видання вже 13 червня підключається сайт Pravda.RU. Фото дівчинки увінчує новину: «Дещиця вимагає в Лаврова, щоб Росія повернула дітей-сиріт, вивезених з-під бомбардувань».

[link] link external

Тональність новини: «ополченці» врятували дітей «з-під бомбардувань українського війська», а сама українська влада рятувати дітей не збирається. Жодного підтвердження, жодного доказу, жодного посилання – лише згадане фото дівчинки. На цій же ж сторінці (вгорі ліворуч) видно цю ж фотографію дівчинки з підписом: «В Новоросії гуманітарна катастрофа».В більш розгорнутому коментарі до фото, Pravda.RU пише про «величезний наплив біженців» і що в Росії все готове для допомоги. На жаль, із сайту не ясно, якого дня виставили цей «фоторепортаж».

Фотографія евакуйованої дівчинки не дає спокою Pravda.RU і 18 червня це фото підписують вже новиною, що «Новоросів чекають фільтраційні табори».
[link] link external

В тексті йшлося про слова в.о. міністра оборони Коваля про доцільність створити фільтраційні табори для пошуку терористів. Але Pravda.RU написала, що йтиметься про тотальні репресії і ледь не чистки, де навіть не позаздриш дітям.

Фото з евакуйованою дівчиною настільки сподобалося кремлівським пропагандистам, що вони продовжують його використовувати для ілюстрації різноманітних звірств.

Так, 21 червня все та ж Pravda.RU ілюструє знімком новину, що «українські військові обстріляли автобус з дітьми на кордоні з Росією».

[link] link external

Новина базується на твіттер-повідомленні російського омбудсмена з прав дитини Павла Астахова, щоправда про деталі обстрілу світ чомусь ніколи так і не дізнався.

01 липня зображення маленької дівчинки вже використали як ілюстрацію на іншому сайті – CrisisUA.Net.
[link] link external

Цього разу дитя евакуювали з Будинку малятка, що в Луганську. Евакуювали героїчні «ополченці», щоби врятувати дітей від «обстрілів українською армією» (це вже десь було, еге ж?).

02 липня невтомна Pravda.RU вже розміщує фото дівчинки під англомовною новиною, що «щонайменше 500 українських біженців щодня прибувають до Криму».


Джерело новини – так званий «прем’єр-міністр Криму» (кримінальний авторитет) Константінов, який переймається долею біженців і героїчно обіцяє їх всіх прихистити.

Здавалося б, дівчинку на фото вже можна було би лишити в спокої. Та після тижневої перерви 09 липня сайт Pravoslavie.RU розміщає відоме фото на чолі новини «Митрополит Ростовський Меркурій: церква робить все можливе, щоби допомогти біженцям».


В тривожній новині російських церковників йдеться надзвичайну ситуацію з «українськими біженцями» в Ростовській області. А церква робить все можливе, щоб допомогти людям «позбавитися від страху і заціпеніння». Очевидно, фото маленької дівчинки, яку евакуювала українська влада подалі від проросійських терористів, мало проілюструвати цей «страх і заціпеніння».

Варто звернути увагу, що сайт Pravoslavie.RU також доступний і сербською мовою. А, як видно з початку дослідження, саме сербський сайт Politika вперше вкинув фото дівчинки на антиукраїнський пропагандистський вентилятор.

Але це ще не все – дівчинку знову використовують як ілюстрацію до чергової правди.ру 10 липня.  В новині йдеться, що Ліберально-демократична партія Росії (якою керує відомий політичний клоун Росії Жиріновський) «пропонує встановити камери, що фіксують процес переходу біженців з України в Росію».Цікаво, яке відео Росія буде транслювати, коли не має навіть фотодоказів десятків тисяч українських біженців? Хоча Фотошоп зараз творить чудеса (загадаймо приїзд Патріарха Кіріла до Харкова і домальовані натовпи вірян), та й, як показує практика, Росія не гребує використовувати знімки та відео з різних воєн, видаючи їх за українські реалії.

Жонглювання простою фотографією здатне добряче накрутити градус антиукраїнської істерії і призвести до серйозних глобальних наслідків. 10 липня 2014 року провідний польський аналітичний центр Центр Східних Досліджень (OSW) надрукував короткий аналіз щодо спроб Росії розіграти пропагандистську карту в справі українських біженців. Метою такої російської брехні є вплив як на міжнародну спільноту (про це коротко вже було на початку цього дослідження), так і для промивання мізків адептам Русского Міра.

Ось простий приклад такого промивання мізків, коли бійці українського війська порозмовляли зі «звільненими» мешканцями Слов’янська:
ila_rendered
Російська пропаганда у всій вищеописаній історії продемонструвала стовпи, на які може спиратися:

    на сербські медіа (Сербія вже заявила про себе поставками бойовиків в Крим, а також коли підписала контракт на будівництво Південного Потоку)
    на російську православну церкву включно з усіма попами-агентами на території України.

Але постає чисто людське питання до всіх цих «православних» пропагандистів – а чим завинила бідна дівчинка на фото, що її так жорстко використали відправляючи в кращому випадку в Крим, а в гіршому – у фільтраційний табір?

P.S.: Мати дівчинки може спокійно позиватися до Європейського Суду з прав людини проти антиукраїнських пропагандистів щодо захисту честі і гідності та використання фото її дитини з корисливою метою. Знімки екранів, що використані тут, я надам для доказів в суді.
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #8 : 13.07.2014, 14:02 »

"Беженка из Славянска" в эфире "Первого канала" вспоминает, как при ней "казнили маленького сына и жену ополченца":

"Центр города. Площадь Ленина. Наш Горисполком - это единственная площадь, куда можно согнать всех людей. На площади собрали женщин, потому что мужиков больше нет. Женщины, девочки, старики. И это называется показательная казнь. Взяли ребенка трех лет мальчика маленького с трусиках, в футболке, как Иисуса на доску объявлений прибили. Один прибивал, двое держали. И это все на маминых глазах. Маму держали. И мама смотрела, как ребенок истекает кровью. Крики. Визги. И еще взяли надрезы сделали, чтоб ребенок мучился. Там невозможно было. Люди сознание теряли. А потом, после того как полтора часа ребенок мучился и умер, взяли маму, привязали до танка без сознания и по площади три круга провели. А круг площади - километр".


комментарий Boris Nemtsov:
Что должен испытывать доверчивый телезритель, которому 1ый канал ТВ сообщает, что украинские каратели распяли трехлетнего мальчика на площади в Славянске, его маму привязали к танку и возили по городу израненную и всю в крови?? Правильно, лютую ненависть и желание отомстить украинским фашистам. Мысль о том, что все показанное Эрнстом- чудовищная, неслыханная ложь приходит в голову не каждому. Догадаться, что раз казнь была в присутствии массы людей, то обязательно должны быть видео или фото доказательства ( мобильники есть почти у всех) может не каждый. Их (доказательств) у Эрнста и не было, а было интервью с беженкой без всякого видеоряда.
Те у кого есть боевой опыт и вера, что по ТВ врать не будут, едут в Донецк и воюют там с карателями. Многие погибают...
Это и есть цель неслыханной подлой лжи. Мобилизация наивных людей на войну с Украиной. Главное не дать украинцам спокойно и мирно жить, не дать им успешно развиваться. И ради этой цели подонки из Кремля и Первого канала готовы превзойти Геббельса. И уже превосходят.
Российский оппозиционер Алексей Навальный предлагает судить авторов очередного "фейка" о событиях в Славянске после освобождения города армией Украины, сообщает ТСН.uа. Об этом он написал на своем сайте. Политик обратил внимание на историю, опубликованную телекомпанией "Первый канал" о том, как украинские солдаты якобы показательно "распяли" трехлетнего мальчика в Славянске на глазах у его матери.

"Чокнутые извращенцы. Они совсем там больные, чтобы придумывать такое? Даже если просто использовать в своих целях сумасшедшую женщину - это ничего не меняет. За такое реально надо сажать. Люди, которые подобное устраивают - опасны для общества и то, что они делают - настоящее уголовное преступление", - прокомментировал Навальный.
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #9 : 13.07.2014, 22:57 »

а ось і коментарі мешканців Слов'янська стосовно "казні фашисскімі каратєлямі малєньково рєбьонка"
 link external
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #10 : 16.07.2014, 16:45 »

Financial Times сообщила, что руководители НАТО намерены противостоять лживой пропагандистской машине путинского режима.
 
Альянс был обескуражен эффективностью информационной кампании, развязанной в интернете Россией в ходе русско-украинской войны, и рассматривает, что этому противопоставить, приводит газета слова британского посла в НАТО Адама Томсона.
 
«Недавняя аннексия Крыма Россией и последовавшие затем события на Украине сопровождались кампанией троллинга в интернете и кибератаками на прозападные сайты», — сообщил Томсон в интервью FT.
 
Назвав аннексию Крыма «по-настоящему тревожным звонком» для НАТО, он отметил, что вопрос о противодействии пропаганде русских станет одной из тем, которые будут обсуждаться на саммите альянса в сентябре.
 
«Как нам бороться с русской пропагандой? Как нам улучшить свою защиту в интернете? Как нам улучшить взаимодействие разведслужб, чтобы обладать более четкими данными на случай ситуации, когда на территории нашего союзника находятся военные без опознавательных знаков», — спрашивает посол.

По мнению британского посла, саммит НАТО в сентябре может стать местом, где союзники могут поделиться опытом борьбы с пропагандистской машиной Кремля, которая тесно привязана к военным и политическим преступлениям России, сообщает газета.
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #11 : 17.07.2014, 01:34 »

mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #12 : 19.07.2014, 19:39 »

В пятницу, 18 июля, с IP-адреса, принадлежащего государственному российскому медиахолдингу ВГТРК, была отредактирована статья Википедии о катастрофах в гражданской авиации. История правок Википедии показывает, что с адреса ВГТРК изменили формулировку о виновных в катастрофе самолета Boeing 777, сбитого пророссийскими боевиками над Донбассом.

ДОи ПОСЛЕВсероссийская государственная телевизионная и радиовещательная компания (сокращенно ВГТРК, зам директора - одиозная мразь киселев) - российский медиахолдинг, который на данный момент является главным рупором Кремля, по указанию которого ведется полномасштабная информационная война не только с Украиной, но и со всем миром.

Самолет Boeing 777 авиакомпании Malaysia Airlines был сбит пророссийскими террористами вечером 17 июля. На его борту находились 283 пассажира и 15 членов экипажа. В результате авиакатастрофы все погибли. Представитель МВД Украины заявил, что пассажирский самолет был сбит террористами из зенитно-ракетного комплекса "Бук". Такое оружие боевики Донбасса могли получить из России.
Больше читайте здесь: [link] link external
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

Російська пропаганда, russian propaganda, propaganda russa, russische propaganda

« #13 : 19.07.2014, 23:54 »

Ублюдки из ‪LifeNews‬ лазят в вещах погибших в ‪‎MH17‬, ищут мобильные телефоны и выкладывают последние видео из них. Я думал, после пособничества террористам, хуже уже не будет. Оказывается, дно российской журналистики вот такое. Хотя, это не журналистика, а нацистская пропаганда.
mazdax6
 • *
 • Smile and wave!
 • Mazda Service™
 • ******
 • Мазда: Xedos 6, 1996
 • Двигатель: KLZE\KL
 • Трансмиссия: МКПП

 • Автор темы
 • avatar
*

мапа російської пропаганди

« #14 : 20.07.2014, 00:28 »

мапа російської пропаганди (клікабельно)